|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-05 15:03:39
|
152
|
Látod már megint megfelelő utánajárás nélkül szólsz hozzá:
Ahogy írtam, kutass a tv-riport után, ott kapsz választ arra, amit szeretnél..
Az anyag hőszigetelő képességére is találhatsz infót (csak járj utána)...az ár?..nos ez jó kérdés..szerintem ezt még ők sem tudják...én pont ezért nem írok semmilyen véleményt róluk...sem cáfolni sem megerősíteni nem szeretném, hogy ez az anyag jó vagy rossz (hőszigetelőképesség,stb), mivel amíg nem kezdik el a kereskedelmi forgalmazást nincs is mit...Ha kézzel foghatóan kapható lesz és tudom milyen tulajdonságokkal bír és nem utolsó sorban tiszta lesz, hogy mennyibe kerül..azután lehet véleményezni, jó vagy sem meg éri-e tulajdonság/ár arányban építkezni vele...
Tudod mi a baj, nem az, hogy fantom (a fantomitás nem itt kezdődik), hanem sokan a reklámozásukat úgy értelmezték, hogy ez hipp-hopp holnap kapható lesz...pedig hidd el, ez nem így van.... |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2009-04-05 14:34:44
|
151
|
| Peldaul felepult egy referenciahaz. Aminek nem tudni a cimet, csak a letezeset. Ok peldaul meg tudnak mondani, hogy mennyire hoszigetelo, mennyibe kerult stb. De csak fantomkent leteznek. Ez a baj. |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-05 14:07:01
|
149
|
És még egy pár dolog:
Jelen állapotban nincs jelentősége semmilyen technikai adatnak (max.az engedélyeztetésnél, ami meg szerintem nem ránk tartozik), ugyanis a termék nem kapható, így építkezni sem lehet vele, hiszen nincs kereskedelmi forgalmazásban.
Majd ha kapható lesz, akkor számon lehet kérni a technikai adatokat és akkor bárki eltudja dönteni, akar belőle építkezni vagy sem....
Tudtommal nem tudja senki, valójában mikor lesz kapható, így aki építkezni akar miért vár rá?..én olyan vonatra nem várok, amiről nem tudom jön-e majd valaha.
Na és amiről egyetlen egy hozzászóló sem tesz említést...tudja itt valaki mi mennyiért lesz majd kapható????tudja valaki, hogy érdemes lesz-e vele építkezni????nem hinném, akkor miért akartok ebből az anyagból építkezni???
Persze lehet mondani, hogy pont ezeket szeretnétek tudni, ezért kellene megvárni a forgalmazás kezdetét, amikor mindennek ki kell derülnie. (már aki megakarja várni).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|