Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2009-04-05 14:34:44 151
Peldaul felepult egy referenciahaz. Aminek nem tudni a cimet, csak a letezeset. Ok peldaul meg tudnak mondani, hogy mennyire hoszigetelo, mennyibe kerult stb. De csak fantomkent leteznek. Ez a baj.
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-05 14:07:01 149
És még egy pár dolog:

Jelen állapotban nincs jelentősége semmilyen technikai adatnak (max.az engedélyeztetésnél, ami meg szerintem nem ránk tartozik), ugyanis a termék nem kapható, így építkezni sem lehet vele, hiszen nincs kereskedelmi forgalmazásban.

Majd ha kapható lesz, akkor számon lehet kérni a technikai adatokat és akkor bárki eltudja dönteni, akar belőle építkezni vagy sem....

Tudtommal nem tudja senki, valójában mikor lesz kapható, így aki építkezni akar miért vár rá?..én olyan vonatra nem várok, amiről nem tudom jön-e majd valaha.

Na és amiről egyetlen egy hozzászóló sem tesz említést...tudja itt valaki mi mennyiért lesz majd kapható????tudja valaki, hogy érdemes lesz-e vele építkezni????nem hinném, akkor miért akartok ebből az anyagból építkezni???

Persze lehet mondani, hogy pont ezeket szeretnétek tudni, ezért kellene megvárni a forgalmazás kezdetét, amikor mindennek ki kell derülnie. (már aki megakarja várni).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!