Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-05 13:43:38 148
Figyelj én nem vagyok információs központ, vedd a fáradságot és keresd meg a tv riportot...

Nem támadtatok le?????...miket engednek meg itt egyesek maguknak?...havernak szólítani egy vad idegen embert??ki haverja itt kinek??..és még tanult embernek állítja be magát???nem hinném..egy tanult kulturált ember nem enged meg magának ilyen stílust, de ha kell tudok én is stílust váltani...és a másik tag?, milyen jelzőkkel illeti a másikat????de engem különösebben nem érdekel....Látom mi folyik itt..., de ezután én sem fogom vissza magam...

Szakmailag meg ne vitatkozzunk és ne állíts semmit egy olyan termékről, amihez nem értesz...és főleg arról ne, amit még nem is forgalmaznak.

Mai kereskedelemben lévő téglák adati ismertek...eltudod dönteni, melyik a jó?..nem szakemberként mond neked valamit?
Milyen adatokra vagy te kíváncsi, de őszintén?...mivel tudnál többet, ha ismernéd a statikai eredményeit???semmivel...csupán a kötekedés megy...beleköttök az üzlet politikájukba, ugyanúgy a csapat összetételébe és még sorolhatnám..

Érdekel téged, hogy egy jelenleg üzemelő (pl.téglagyár) tulajdonosai milyen összetételben dolgoznak? (apa-anya-fia,stb)..nem hinném...ennek a cégnek viszont majd mindenkit...fura..mintha egyesek írigykédnének...


Egy itt a probléma, kevés a korrekt hozzászólás és semmi konkrétumot nem tudtok felhozni...Hogy nem hisztek benne?..ti dolgotok...

Tudod mi itt a gond?, az, hogy nem mindenkivel állnak szóba,illetve egyesek nem tudnak belőle hasznot húzni,netán egyesek üzleti ellenfele lehet..





Talán előbb kikellene várni, amíg ténylegesen elkezdik gyártani....
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2009-04-05 12:55:48 147
Bar nem gyartjak, de van egy egesz szentendrei tarsashaz mint referencia? Aminek teljesen mellesleg meg se lehet tudni a cimet? Es meg mindig ott van hogy egymasnak ellentmondo tulajdonsagokat allitanak ugyanarrol az anyagrol (nem mas es mas valtozatokrol, hiszen mindig hangsulyozzak, hogy _egyszerre_ jo hotarolo es jo hoszigetelo stb.)
Nem azert estunk neked, mert nem bantod a Veklat, hanem mert azt hittuk vegre adatokat lehet kapni, aztan kiderul, hogy tovabbra is csak kodosites van, meg hogy nem bizunk benne az a baj. Egy epitoanyagban nem hinni kell! Ha meg meg nincsenek keszen a vizsgalatok, akkor nem kell orszagra szolo marketinghadjaratot inditani, hiszen meg az is lehet, hogy nem lesznek olyan kedvezoek azok az eredmenyek!
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-05 11:16:14 146
Nekem elég volt a tegnapi nap...Bebizonyosodott előttem, hogy ez a topik egyetlen egy céllal jött létre, ami nem más mint a lejáratás.

Van itt 1-2 ember akik összefogva megpróbálják kicikizni azt, aki jó indulattal próbál hozzászólni.Az már külön vicces, hogyha valaki nem bántja a veklát az más nem is lehet csak veklás.

Különböző hozzászólásokkal olyan dolgokat vetnek fel, ami célja egyértelmű.
Kezdve az ÉMI engedéllyel, és folytatva a technikai adatokkal.
-Néhányan sérelmezik, hogy a feltaláló őt nem fogadja személyesen. De miért is tenné?, ha azokkal találkozna, aki szeretnének vele, ki foglalkozna önmagával az üzem beindításával.
Én több nyilatkozatukat olvastam/néztem, egyértelműen kinyilatkozták, hogy jelenleg még nincs gyártás, akkor minek találkozni velük??
Szóval nem értem az ez irányú hozzászólásokat.-

Nekem elég megnyugtató, hogy az ÉMI nyilatkozat a kezükben van..
Ez egyértelműen arra utal, hogy az anyag engedélyeztetés alatt van, tehát van alapja.

Szakmai értelemben köszönöm, levizsgáztak, azok, akik megpróbálják magukat annak beállítani.
Aki nekem egy tömör falazóanyag bevizsgálandó főbb tulajdonságnál (arról van szó) felsorolja az összes statikai tulajdonságot, hát picit nevetséges, arról már nem is beszélve, hogy aki fontosnak tartja a bevizsgálandó mintadarab méretét, mit ne mondjak, röhejes.

Egy laborban a vizsgálatok első lépése, hogy készítenek egy próba-darabot (Egyszerűség kedvéért biztos sokan hallották már azt a szót, hogy próbakocka).

Ezt a próbadarabot különböző összetételű anyagokból készítik el (betonnál különböző minőségű kötőanyaggal-cement- és különböző szemnagyságú adalékanyaggal-szemeloszlási görbe alapján-).
Az elkészült próbadarabokat teljes szilárdulás után vetik alá a különböző vizsgálatoknak.Ezek alapján minden anyagnak más-más a statikai tulajdonsága, és ettől függ a beépíthetőségi funkció, terhelhetőség.

A vizsgalat hosszú folyamat, nem tudják egyik napról a másikra megcsinálni a vizsgálatokat.Gondolom nem csak ez az anyag vár bevizsgálásra. Tehát abban semmi meglepő nincs, hogy pár hónap alatt nem léptek előre. (Azt is figyelembe kell venni, hogy mivel itt senki nem tulajdonosa a cégnek,nem tudni momentán milyen engedélyek, iratok vannak a kezükben)


Számomra már az is feltűnő, hogy sokan kritizálják a csapat összetételét.
Ebben semmi kivetni valót nem látok.Én is szívesebben dolgoznék a gyermekemmel, mint mással.

Sajnálatos tény, hogy sokan nincsenek tisztában egy találmány bevezetésének és piacra juttatásának menetével, ahogy én sem, és mégis úgy állítják be, mintha annak már rég kaphatónak kellene lennie.


Nem vagyok sem vekla párti, sem ellendrukker, de azért emberek legyünk már korrektek, és ne állítsunk olyanokat, aminek nincs alapja.




Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!