|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-04-05 10:04:07
|
50
|
39. § (3) A közgyűlésen meghozott határozatokról a közös képviselőnek vagy az intézőbizottság elnökének valamennyi tulajdonostársat írásban, a közgyűlés megtartásától számított nyolc napon belül értesítenie kell.
Ez azt hiszem elmaradt. Innentől kezdve csak kellemes konzultációs estének tekinthető 2009. március 27-én megtartott akármi.
Egyébként abban is tévedett a közös képviselő, hogy a napirend 10%-kal módosítható...
34. § (1) A meghívónak tartalmaznia kell a közgyűlésen elnöklő személy, a közgyűlési jegyzőkönyv vezetője és a jegyzőkönyvet hitelesítő két tulajdonostárs megválasztására, valamint a szavazásra előterjesztett napirendet. (2) A meghirdetett napirendben nem szereplő ügyben érvényes határozatot hozni nem lehet.
A Tht-s magyarázatokban szerepel egy kivétel; ha mindenki hozzájárul az új napirendi pont felvételéhez; ez jelen esetben nem állt fent.
Összegezve tehát: az utolsó negyedéves fűtéselszámolás az érvényes, eddigi határozatok szerint történik. Valaki tudja melyek is ezek?
Hurrá profizmus. |
|
Előzmény:
 |
sikjud
2009-04-04 13:45:54
|
49
|
| Kiváncsi lennék, hogy mikor kapjuk meg a közgyűlésről a jegyzőkönyvet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|