|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-05 00:53:37
|
141
|
| Ezt már rég megtehette volna más is január óta...és nem lenne itt vita, hanem lehetne kérdezni, közvetlen az illetékesektől...nem tudom a cég honlapján nincs-e fórum... |
|
A hozzászólás:
 |
Ariadne12
2009-04-05 00:40:11
|
139
|
| Ha már hívod őket, esetleg említheted, hogy eljöhetnének errefelé, és akkor mindjárt lenne aki válaszolna a felmerült kérdésekre, ez nekik is biztos jó lenne. |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-05 00:33:30
|
137
|
| Nincs közöm a céghez, ha lenne elhiheted felvállalnám...komolyan mondom hétfőn felhívom a céget és rákérdezek pár dologra... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|