Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-05 00:53:37 141
Ezt már rég megtehette volna más is január óta...és nem lenne itt vita, hanem lehetne kérdezni, közvetlen az illetékesektől...nem tudom a cég honlapján nincs-e fórum...
A hozzászólás:
Ariadne12 Creative Commons License 2009-04-05 00:40:11 139
Ha már hívod őket, esetleg említheted, hogy eljöhetnének errefelé, és akkor mindjárt lenne aki válaszolna a felmerült kérdésekre, ez nekik is biztos jó lenne.
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-05 00:33:30 137
Nincs közöm a céghez, ha lenne elhiheted felvállalnám...komolyan mondom hétfőn felhívom a céget és rákérdezek pár dologra...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!