|
|
|
|
 |
Ariadne12
2009-04-05 00:40:11
|
139
|
| Ha már hívod őket, esetleg említheted, hogy eljöhetnének errefelé, és akkor mindjárt lenne aki válaszolna a felmerült kérdésekre, ez nekik is biztos jó lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-05 00:33:30
|
137
|
| Nincs közöm a céghez, ha lenne elhiheted felvállalnám...komolyan mondom hétfőn felhívom a céget és rákérdezek pár dologra... |
|
Előzmény:
 |
Ariadne12
2009-04-05 00:27:45
|
136
|
Sajnállak a hiányos jogi ismereteidért, olvasd el jobban, amit írtam. ;)
Egyébként azóta még utánakerestem és hozzáértőnél utánakérdeztem, és ennyit találtam: http://www.vekla.hu/files/hu/lajstrom.pdf tehát szabadalmaztatás alatt áll, de az még évekbe telhet, míg meg is kapja, ha egyáltalán. Nem vagyok ellendrukker, mert előbb-utóbb fogok házat építeni, ha valóban jó, akkor gyerünk, legyen, de ezek a tények. Még további 1-2 évbe is beletelik, míg elbírálják.
Ha közöd van a céghez, azt igazán vállalhatnád, jól jön egy ilyen fórumon, sok embernek sok kérdése lenne biztosan, reklámértéke is lenne a dolognak. De persze ha csak vagdalkozásra futja, az igazán kár... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|