Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-05 00:33:30 137
Nincs közöm a céghez, ha lenne elhiheted felvállalnám...komolyan mondom hétfőn felhívom a céget és rákérdezek pár dologra...
A hozzászólás:
Ariadne12 Creative Commons License 2009-04-05 00:27:45 136
Sajnállak a hiányos jogi ismereteidért, olvasd el jobban, amit írtam. ;)

Egyébként azóta még utánakerestem és hozzáértőnél utánakérdeztem, és ennyit találtam:
http://www.vekla.hu/files/hu/lajstrom.pdf
tehát szabadalmaztatás alatt áll, de az még évekbe telhet, míg meg is kapja, ha egyáltalán. Nem vagyok ellendrukker, mert előbb-utóbb fogok házat építeni, ha valóban jó, akkor gyerünk, legyen, de ezek a tények. Még további 1-2 évbe is beletelik, míg elbírálják.

Ha közöd van a céghez, azt igazán vállalhatnád, jól jön egy ilyen fórumon, sok embernek sok kérdése lenne biztosan, reklámértéke is lenne a dolognak. De persze ha csak vagdalkozásra futja, az igazán kár...
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 17:41:15 75
A netes verzióra gondolsz?, mert oda ez van kiírva:

Fontos figyelmeztetés:
Felhívjuk látogatóink figyelmét, hogy az adatbázis nem minősül közhitelű nyilvántartásnak, ezért tartalma eltérhet a Magyar Szabadalmi Hivatal által vezetett közhiteles, papíralapú lajstromtól!


Szóval én pl, ezért fogalmazok óvatosan, mert pl, ha olyan kijelentést teszek--aminek nincs alapja és nem felel meg a valóságnak--, akár egy pert is kaphatok a nyakamba, hitelrontásért..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!