|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-05 00:24:35
|
135
|
| mibe halsz bele te szakmai analfabéta?... |
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2009-04-05 00:16:55
|
134
|
| Ne tovább, még egy ilyen írás és belehalok a röhögésbe.:-)))) |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-05 00:11:32
|
133
|
| Amiket felsoroltál függ a beépítési funkciótól....teherhordó falazatnál is más és egy födémnél is más-más az elvárás (attól függően milyen igénybevételnek van kitéve, illetve, hogy egyszerre milyen erőhatások érik) ...de ilyen alapon miért nem soroltad fel a nyíró vagy éppen a csavarodó igénybevételt.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|