|
|
|
|
 |
kémember
2009-04-04 23:23:55
|
126
|
Igen. 25 éve dolgozom ebben a szakmában.
Nyomószilárdság, hajlítószilárdság, felületre merőleges szakítószilárdság, hővezetési tényező, páradifúziós tényező, esetleg kúszás, fajhő, lineáros hőtágulási együttható, utólagos méretváltozás, ...
nos? |
|
 |
r0226
2009-04-04 23:15:28
|
124
|
| Azért ismeretlenül ne állítsál ilyeneket mert lehet több tapasztalata van neki az építőiparban mint neked. |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-04 23:13:33
|
122
|
haver...mit érsz te bármilyen technikai adattal?...azt sem tudod eszik vagy isszák az építőipart...mit szeretnél kiszedni a veklásoktól?.., ha megmondják neked mennyi pl.a nyomószilárdsága, beljebb leszel...akkor már eltudod dönteni, hogy az neked jó vagy sem?
|
|
Előzmény:
 |
kémember
2009-04-04 23:00:46
|
118
|
Haver, ez a lényeg, amit leírtál:
"akik semmi kézzelfoghatót nem tudnak nekem leírni (kimondottan szakmaira gondolok)."
Csak épp a szerepek cserélődnek fel. Ugyanis én, a vevő várom, hogy leírjanak valami kézzelfoghatót. :)))
by! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|