Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-04-04 23:13:41 123
Találkoztunk már hiper-szuper fabatkát sem érő dolgokkal és ez a ködösítés az anyag körül nálunk már jelent valamit.
Lehet olyan jó ,hogy az olajcégek szabotálják a létrejöttét.:-)
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 23:06:56 121
nem mondod komolyan, hogy nem kötelességük kiadni a technikai infókat egy kereskedelmi forgalmazás esetén...kötelességük kiadni...(menj el x téglagyárba, vb-üzembe és kérd ki..kötelesek odaadni, egyébként egy statikai tervnél mi alapján tudjuk kiszámolni, mi és hogyan építhető be...gyakorlati alkalmazásnál ezeket ismerni kell)

Egyébként, ha valóban semmi infót nem adnak ki (nem tudom, én nem kértem)..annak biztos van valami oka...meg kellett volna kérdezni, hogy miért nem adják ki, mikor adnak esetleg,stb..

Én most is azt mondom, ha kapható lesz és nyilvánosak lesznek a termék adatai, akkor is kivesézhető, jó vagy sem az anyag (adatai alapján, hol alkalmazható), de hozzáteszem, ami elméletben jó, az a gyakorlatban nem biztos, hogy hatásos...rengeteg anyagot reklámoznak hiper-szuper anyagként és ezt iratokkal is igazolják, a gyakorlati kivitelezés során, meg fabatkát sem ér....
Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-04-04 22:58:41 116
nem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!