Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-04 23:13:33 122
haver...mit érsz te bármilyen technikai adattal?...azt sem tudod eszik vagy isszák az építőipart...mit szeretnél kiszedni a veklásoktól?.., ha megmondják neked mennyi pl.a nyomószilárdsága, beljebb leszel...akkor már eltudod dönteni, hogy az neked jó vagy sem?

r0226 Creative Commons License 2009-04-04 23:06:02 120
Ez jó volt ,itt a lényeg.
Kíváncsi vagyok erre mit válaszol, hogyan fog kitérni? :-)))
A hozzászólás:
kémember Creative Commons License 2009-04-04 23:00:46 118

Haver, ez a lényeg, amit leírtál:

"akik semmi kézzelfoghatót nem tudnak nekem leírni (kimondottan szakmaira gondolok)."

Csak épp a szerepek cserélődnek fel. Ugyanis én, a vevő várom, hogy leírjanak valami kézzelfoghatót. :)))

by! 

Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:46:02 107
Én sem az ilyen emberekre mint te is...akik semmi kézzelfoghatót nem tudnak nekem leírni (kimondottan szakmaira gondolok)...csak magyarul fikáznak valamit..ami még nem is kapható és mellé még felvetik a csalás lehetőségét is, fura...

Akkor beszélhetne itt bárki is, ha kapható lenne, és semmi infó nem lenne róla, de tudtommal egyértelműen kinyilatkozták még nincs meg a sorozatgyártás és az eladás feltétele sem.

Axióma:

Nem ismerem a csapatot és nem voltam a construmán sem, viszont én szakmai szempontok szerint gondolkozom..és még egyszer mondom, arról nem alkotok véleményt, amit nem ismerek.
És itt szerintem senki nem ismeri.

Persze lehetett itt jelzőkkel illetni a másikat: Vekla "alkalmazott", stb, stb...engem mondtam nem érdekel, sőt az sem érdekel ki a konkurenciája....de gusztustalan amire irányul ez a topik, ami nem más mint a lejáratás....minden infó nélkül...


r0226:

Miért szólítalak meg?..mert bunkóság, hogy másokat sértegetsz..,szakember vagy?..akkor miért nem szakmai érvekkel cáfolsz....??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!