|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-04 23:06:56
|
121
|
nem mondod komolyan, hogy nem kötelességük kiadni a technikai infókat egy kereskedelmi forgalmazás esetén...kötelességük kiadni...(menj el x téglagyárba, vb-üzembe és kérd ki..kötelesek odaadni, egyébként egy statikai tervnél mi alapján tudjuk kiszámolni, mi és hogyan építhető be...gyakorlati alkalmazásnál ezeket ismerni kell)
Egyébként, ha valóban semmi infót nem adnak ki (nem tudom, én nem kértem)..annak biztos van valami oka...meg kellett volna kérdezni, hogy miért nem adják ki, mikor adnak esetleg,stb..
Én most is azt mondom, ha kapható lesz és nyilvánosak lesznek a termék adatai, akkor is kivesézhető, jó vagy sem az anyag (adatai alapján, hol alkalmazható), de hozzáteszem, ami elméletben jó, az a gyakorlatban nem biztos, hogy hatásos...rengeteg anyagot reklámoznak hiper-szuper anyagként és ezt iratokkal is igazolják, a gyakorlati kivitelezés során, meg fabatkát sem ér.... |
|
 |
r0226
2009-04-04 22:59:39
|
117
|
| Oda csak azért írtam egy szót mert talán azt nem tudod hibásan elolvasni , értelmezni. |
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2009-04-04 22:58:41
|
116
|
| nem |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-04 22:56:50
|
114
|
| csak igennel vagy nemmel válaszolj légyszi az előző kérdésemre... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|