|
|
|
|
 |
r0226
2009-04-04 23:04:07
|
119
|
| Ha valamit reklámozok akkor arról minden infót meg kéne adni, hogy aki majd használja feltudjon készülni mert építkezni nem egyik napról a másikra kezd az ember. De ezt te sosem fogod megérteni. |
|
 |
r0226
2009-04-04 22:58:19
|
115
|
| De így csak hívőket toboroznak semmi egyéb nem lehet mint egy szekta. |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-04 22:55:57
|
113
|
komolyan nem értelek titeket...
Építkezni akarsz azzal, ami még nem kapható????
Ha meg kapható lesz, kötelező minden infót közzétenniük??? |
|
Előzmény:
 |
r0226
2009-04-04 22:52:40
|
110
|
| De vazzeg értsd már meg senki nem akar cáfolni semmit csak érdeklődünk egy olyan anyag iránt ami nekünk is jó lehet de nincs mit megtudni mert semmit nem mondanak róla.. Ez a bajunk meg a tömény marketing munka. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|