Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-04-04 23:04:07 119
Ha valamit reklámozok akkor arról minden infót meg kéne adni, hogy aki majd használja feltudjon készülni mert építkezni nem egyik napról a másikra kezd az ember. De ezt te sosem fogod megérteni.
r0226 Creative Commons License 2009-04-04 22:58:19 115
De így csak hívőket toboroznak semmi egyéb nem lehet mint egy szekta.
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:55:57 113
komolyan nem értelek titeket...

Építkezni akarsz azzal, ami még nem kapható????

Ha meg kapható lesz, kötelező minden infót közzétenniük???
Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-04-04 22:52:40 110
De vazzeg értsd már meg senki nem akar cáfolni semmit csak érdeklődünk egy olyan anyag iránt ami nekünk is jó lehet de nincs mit megtudni mert semmit nem mondanak róla.. Ez a bajunk meg a tömény marketing munka.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!