|
|
|
|
 |
ati975
2009-04-04 22:55:57
|
113
|
komolyan nem értelek titeket...
Építkezni akarsz azzal, ami még nem kapható????
Ha meg kapható lesz, kötelező minden infót közzétenniük??? |
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2009-04-04 22:52:40
|
110
|
| De vazzeg értsd már meg senki nem akar cáfolni semmit csak érdeklődünk egy olyan anyag iránt ami nekünk is jó lehet de nincs mit megtudni mert semmit nem mondanak róla.. Ez a bajunk meg a tömény marketing munka. |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-04 22:46:02
|
107
|
Én sem az ilyen emberekre mint te is...akik semmi kézzelfoghatót nem tudnak nekem leírni (kimondottan szakmaira gondolok)...csak magyarul fikáznak valamit..ami még nem is kapható és mellé még felvetik a csalás lehetőségét is, fura...
Akkor beszélhetne itt bárki is, ha kapható lenne, és semmi infó nem lenne róla, de tudtommal egyértelműen kinyilatkozták még nincs meg a sorozatgyártás és az eladás feltétele sem.
Axióma:
Nem ismerem a csapatot és nem voltam a construmán sem, viszont én szakmai szempontok szerint gondolkozom..és még egyszer mondom, arról nem alkotok véleményt, amit nem ismerek. És itt szerintem senki nem ismeri.
Persze lehetett itt jelzőkkel illetni a másikat: Vekla "alkalmazott", stb, stb...engem mondtam nem érdekel, sőt az sem érdekel ki a konkurenciája....de gusztustalan amire irányul ez a topik, ami nem más mint a lejáratás....minden infó nélkül...
r0226:
Miért szólítalak meg?..mert bunkóság, hogy másokat sértegetsz..,szakember vagy?..akkor miért nem szakmai érvekkel cáfolsz....?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|