Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:55:57 113
komolyan nem értelek titeket...

Építkezni akarsz azzal, ami még nem kapható????

Ha meg kapható lesz, kötelező minden infót közzétenniük???
A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2009-04-04 22:52:40 110
De vazzeg értsd már meg senki nem akar cáfolni semmit csak érdeklődünk egy olyan anyag iránt ami nekünk is jó lehet de nincs mit megtudni mert semmit nem mondanak róla.. Ez a bajunk meg a tömény marketing munka.
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:46:02 107
Én sem az ilyen emberekre mint te is...akik semmi kézzelfoghatót nem tudnak nekem leírni (kimondottan szakmaira gondolok)...csak magyarul fikáznak valamit..ami még nem is kapható és mellé még felvetik a csalás lehetőségét is, fura...

Akkor beszélhetne itt bárki is, ha kapható lenne, és semmi infó nem lenne róla, de tudtommal egyértelműen kinyilatkozták még nincs meg a sorozatgyártás és az eladás feltétele sem.

Axióma:

Nem ismerem a csapatot és nem voltam a construmán sem, viszont én szakmai szempontok szerint gondolkozom..és még egyszer mondom, arról nem alkotok véleményt, amit nem ismerek.
És itt szerintem senki nem ismeri.

Persze lehetett itt jelzőkkel illetni a másikat: Vekla "alkalmazott", stb, stb...engem mondtam nem érdekel, sőt az sem érdekel ki a konkurenciája....de gusztustalan amire irányul ez a topik, ami nem más mint a lejáratás....minden infó nélkül...


r0226:

Miért szólítalak meg?..mert bunkóság, hogy másokat sértegetsz..,szakember vagy?..akkor miért nem szakmai érvekkel cáfolsz....??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!