Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-04-04 22:35:07 106
Nem lehetne inkább túl lépni ezen a vekla "alkalmazotton" és valami érdemleges infót szerezni bárkitől ha már a veklásoktól nem lehet.
Kimegyek még egyszer a construmára és török 1-2 mintadarabot az anyagból és egy topik talin megvizslatjuk hogy milyen jó HANGSZIGETELŐ -e.:-))))
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2009-04-04 22:27:30 104
Ha jol ertem, te tulajdonkeppen semmit nem tudsz az anyagrol se, meg a csapatrol se aki marketingeli, de az biztos, hogy amit mi tobbiek mondunk (pl. Construma tapasztalat), az csak hulyeseg lehet. Legy szives erositsd meg, vagy cafold meg!
Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 21:24:28 89
És miért is nem lehet jó hangszigetelő és egyben terhelhető?....(ne keverd a tartószerkezetet a szilárdsággal és a terhelhetőséggel, főleg, ne írj ilyeneket, ha nem vagy szakember...)

Egy dolgot elárulok...(pici utánajárással ezzel te is tisztában lehetnél)..egy kísérleti stádiumban lévő építőanyag esetén van lehetőség beépítésre (egyébként, mi alapján mérnek technikai adatokat, tulajdonságokat,stb)...

A helyszín meg nem titkos..tv-ben nem láttad a referencia épületet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!