|
|
|
|
 |
r0226
2009-04-04 22:35:07
|
106
|
Nem lehetne inkább túl lépni ezen a vekla "alkalmazotton" és valami érdemleges infót szerezni bárkitől ha már a veklásoktól nem lehet. Kimegyek még egyszer a construmára és török 1-2 mintadarabot az anyagból és egy topik talin megvizslatjuk hogy milyen jó HANGSZIGETELŐ -e.:-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2009-04-04 22:27:30
|
104
|
| Ha jol ertem, te tulajdonkeppen semmit nem tudsz az anyagrol se, meg a csapatrol se aki marketingeli, de az biztos, hogy amit mi tobbiek mondunk (pl. Construma tapasztalat), az csak hulyeseg lehet. Legy szives erositsd meg, vagy cafold meg! |
|
Előzmény:
 |
ati975
2009-04-04 21:24:28
|
89
|
És miért is nem lehet jó hangszigetelő és egyben terhelhető?....(ne keverd a tartószerkezetet a szilárdsággal és a terhelhetőséggel, főleg, ne írj ilyeneket, ha nem vagy szakember...)
Egy dolgot elárulok...(pici utánajárással ezzel te is tisztában lehetnél)..egy kísérleti stádiumban lévő építőanyag esetén van lehetőség beépítésre (egyébként, mi alapján mérnek technikai adatokat, tulajdonságokat,stb)...
A helyszín meg nem titkos..tv-ben nem láttad a referencia épületet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|