|
|
|
|
 |
kémember
2009-04-04 22:23:54
|
103
|
Barátom, a hülyeségre nem vagyok vevő. |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-04 22:20:44
|
102
|
Figyelj már ide, mire vagy te vevő????..most is ócsárolod...családi vállalkozás, meg vendéglátás...nem veszed észre magad??????most sem a termékről beszélsz, hanem eltereled a szót....akkor most mi van??????
Egyre lennék kíváncsi...mire lennél te kíváncsi???statikus vagy netalán, hogy tudod értelmezni a szakmai technikai adatokat?
|
|
Előzmény:
 |
kémember
2009-04-04 22:08:42
|
98
|
Na figyelj, te tévedésben vagy. A potenciális vevő, az építkező nem egy Sörluk Holmész, hogy nyomozza a dolgokat.
El vagy te varázsolva, barátom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|