Keresés

Részletes keresés

kémember Creative Commons License 2009-04-04 22:23:54 103

Barátom, a hülyeségre nem vagyok vevő.

A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:20:44 102
Figyelj már ide, mire vagy te vevő????..most is ócsárolod...családi vállalkozás, meg vendéglátás...nem veszed észre magad??????most sem a termékről beszélsz, hanem eltereled a szót....akkor most mi van??????

Egyre lennék kíváncsi...mire lennél te kíváncsi???statikus vagy netalán, hogy tudod értelmezni a szakmai technikai adatokat?


Előzmény:
kémember Creative Commons License 2009-04-04 22:08:42 98

Na figyelj, te tévedésben vagy. A potenciális vevő, az építkező nem egy Sörluk Holmész, hogy nyomozza a dolgokat.

El vagy te varázsolva, barátom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!