Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-04-04 22:30:11 105
Nem tudom miért szólítasz ( én se tettem) meg de nézz egy kicsit magadba meg a hsz.-eimet és talán még te is felfoghatod mivel foglalkozom. Nem mondom meg te is nézz utána ahogy másnak javasolod.
Én meg a netfüggés.
Amit most most írtál nekem talán magadra értetted, de ezen ne vesszünk össze én így fogadlak el ahogy vagy. :-))
Kicsit diszlexiássan, idegesen, sértődősen.:-)
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:15:48 100
Menj már a marhaságaiddal, gondolod érdekel az ilyen netfüggő emberek véleménye, mint a tiéd, Úr isten!! Hol élsz ember!!......

Csak hajtjátok a butaságaitokat...Komolyan sajnállak benneteket...Abból áll az életetek, hogy gép előtt heverésztek...Írhatsz, amit akarsz, a kutyát nem érdekli....






Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-04-04 21:57:06 94
És ha jól megfigyeled ez is diszlexiás.:-))))
Keveri a hő-t a hangszigeteléssel.:-)))
Biztos neki mindegy ,hogy csapba szarni vagy szarba csapni.:-))
Jókat röhögök rajta ,hogy soha semmire nem válaszol csak vetít és még ő van megsértődve.
Ilyenek ezek a v....a ügynökök.
Jön a süket dumával, hogy 5 perc megtudni a referencia ház címét de még ő sem tudja még 2 óra múlva sem. Szegény elnyomott kis gyerek volt, pont olyan mint az updétes fitneszes, az is megsértődik mindenen.:-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!