|
|
|
|
 |
r0226
2009-04-04 22:30:11
|
105
|
Nem tudom miért szólítasz ( én se tettem) meg de nézz egy kicsit magadba meg a hsz.-eimet és talán még te is felfoghatod mivel foglalkozom. Nem mondom meg te is nézz utána ahogy másnak javasolod. Én meg a netfüggés. Amit most most írtál nekem talán magadra értetted, de ezen ne vesszünk össze én így fogadlak el ahogy vagy. :-)) Kicsit diszlexiássan, idegesen, sértődősen.:-)
|
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-04 22:15:48
|
100
|
Menj már a marhaságaiddal, gondolod érdekel az ilyen netfüggő emberek véleménye, mint a tiéd, Úr isten!! Hol élsz ember!!......
Csak hajtjátok a butaságaitokat...Komolyan sajnállak benneteket...Abból áll az életetek, hogy gép előtt heverésztek...Írhatsz, amit akarsz, a kutyát nem érdekli....
|
|
Előzmény:
 |
r0226
2009-04-04 21:57:06
|
94
|
És ha jól megfigyeled ez is diszlexiás.:-)))) Keveri a hő-t a hangszigeteléssel.:-))) Biztos neki mindegy ,hogy csapba szarni vagy szarba csapni.:-)) Jókat röhögök rajta ,hogy soha semmire nem válaszol csak vetít és még ő van megsértődve. Ilyenek ezek a v....a ügynökök. Jön a süket dumával, hogy 5 perc megtudni a referencia ház címét de még ő sem tudja még 2 óra múlva sem. Szegény elnyomott kis gyerek volt, pont olyan mint az updétes fitneszes, az is megsértődik mindenen.:-)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|