Keresés

Részletes keresés

ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:20:44 102
Figyelj már ide, mire vagy te vevő????..most is ócsárolod...családi vállalkozás, meg vendéglátás...nem veszed észre magad??????most sem a termékről beszélsz, hanem eltereled a szót....akkor most mi van??????

Egyre lennék kíváncsi...mire lennél te kíváncsi???statikus vagy netalán, hogy tudod értelmezni a szakmai technikai adatokat?


A hozzászólás:
kémember Creative Commons License 2009-04-04 22:08:42 98

Na figyelj, te tévedésben vagy. A potenciális vevő, az építkező nem egy Sörluk Holmész, hogy nyomozza a dolgokat.

El vagy te varázsolva, barátom.

Előzmény:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:03:51 97
Hmm....ezért nem szabadna megfelelő ismeretek nélkül véleményezni valamit (ha még ezt sem tudod)


Akkor felkeresed a tv-k honlapját, ott kutatsz az archívumok között és majd megtalálod...(ezt tettem én is)...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!