|
|
|
|
 |
kémember
2009-04-04 22:08:42
|
98
|
Na figyelj, te tévedésben vagy. A potenciális vevő, az építkező nem egy Sörluk Holmész, hogy nyomozza a dolgokat.
El vagy te varázsolva, barátom. |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-04 22:03:51
|
97
|
Hmm....ezért nem szabadna megfelelő ismeretek nélkül véleményezni valamit (ha még ezt sem tudod)
Akkor felkeresed a tv-k honlapját, ott kutatsz az archívumok között és majd megtalálod...(ezt tettem én is)... |
|
Előzmény:
 |
kémember
2009-04-04 21:52:04
|
92
|
| Utca, házszám? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|