|
|
|
|
 |
r0226
2009-04-04 22:19:08
|
101
|
| Elnézést kérek az updétes-től mert ő legalább megmondja miből mennyit és miből van ,stb. De ezek semmit csak azt ,hogy milyen jó. Bár már csak látnám mint ahogy itt mindannyian és végre felszállna róla a köd.:-) |
|
 |
ati975
2009-04-04 22:15:48
|
100
|
Menj már a marhaságaiddal, gondolod érdekel az ilyen netfüggő emberek véleménye, mint a tiéd, Úr isten!! Hol élsz ember!!......
Csak hajtjátok a butaságaitokat...Komolyan sajnállak benneteket...Abból áll az életetek, hogy gép előtt heverésztek...Írhatsz, amit akarsz, a kutyát nem érdekli....
|
|
 |
kémember
2009-04-04 22:09:52
|
99
|
Bocs.
Ilyen gyorsan senkit nem követtem meg.
Neked volt igazad. Tényleg kicsit beszél magyar. |
|
 |
kémember
2009-04-04 21:59:00
|
95
|
Bár én nem ebben a stílusban kommunikálok, mint te, de nem ellenemre való :)) |
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2009-04-04 21:57:06
|
94
|
És ha jól megfigyeled ez is diszlexiás.:-)))) Keveri a hő-t a hangszigeteléssel.:-))) Biztos neki mindegy ,hogy csapba szarni vagy szarba csapni.:-)) Jókat röhögök rajta ,hogy soha semmire nem válaszol csak vetít és még ő van megsértődve. Ilyenek ezek a v....a ügynökök. Jön a süket dumával, hogy 5 perc megtudni a referencia ház címét de még ő sem tudja még 2 óra múlva sem. Szegény elnyomott kis gyerek volt, pont olyan mint az updétes fitneszes, az is megsértődik mindenen.:-)))) |
|
Előzmény:
 |
kémember
2009-04-04 21:36:07
|
90
|
Hja, ha valakinek nincs fantáziája :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|