Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-04-04 22:19:08 101
Elnézést kérek az updétes-től mert ő legalább megmondja miből mennyit és miből van ,stb. De ezek semmit csak azt ,hogy milyen jó. Bár már csak látnám mint ahogy itt mindannyian és végre felszállna róla a köd.:-)
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 22:15:48 100
Menj már a marhaságaiddal, gondolod érdekel az ilyen netfüggő emberek véleménye, mint a tiéd, Úr isten!! Hol élsz ember!!......

Csak hajtjátok a butaságaitokat...Komolyan sajnállak benneteket...Abból áll az életetek, hogy gép előtt heverésztek...Írhatsz, amit akarsz, a kutyát nem érdekli....






kémember Creative Commons License 2009-04-04 22:09:52 99

Bocs.

Ilyen gyorsan senkit nem követtem meg.

Neked volt igazad. Tényleg kicsit beszél magyar.

kémember Creative Commons License 2009-04-04 21:59:00 95

Bár én nem ebben a stílusban kommunikálok, mint te, de nem ellenemre való :))

A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2009-04-04 21:57:06 94
És ha jól megfigyeled ez is diszlexiás.:-))))
Keveri a hő-t a hangszigeteléssel.:-)))
Biztos neki mindegy ,hogy csapba szarni vagy szarba csapni.:-))
Jókat röhögök rajta ,hogy soha semmire nem válaszol csak vetít és még ő van megsértődve.
Ilyenek ezek a v....a ügynökök.
Jön a süket dumával, hogy 5 perc megtudni a referencia ház címét de még ő sem tudja még 2 óra múlva sem. Szegény elnyomott kis gyerek volt, pont olyan mint az updétes fitneszes, az is megsértődik mindenen.:-))))
Előzmény:
kémember Creative Commons License 2009-04-04 21:36:07 90

Hja, ha valakinek nincs fantáziája :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!