Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-04-04 21:57:06 94
És ha jól megfigyeled ez is diszlexiás.:-))))
Keveri a hő-t a hangszigeteléssel.:-)))
Biztos neki mindegy ,hogy csapba szarni vagy szarba csapni.:-))
Jókat röhögök rajta ,hogy soha semmire nem válaszol csak vetít és még ő van megsértődve.
Ilyenek ezek a v....a ügynökök.
Jön a süket dumával, hogy 5 perc megtudni a referencia ház címét de még ő sem tudja még 2 óra múlva sem. Szegény elnyomott kis gyerek volt, pont olyan mint az updétes fitneszes, az is megsértődik mindenen.:-))))
A hozzászólás:
kémember Creative Commons License 2009-04-04 21:36:07 90

Hja, ha valakinek nincs fantáziája :))

Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-04-04 20:52:23 83
Jó a felvetésed és egy kis kutakodás után- IP cím alapján- a sejtésed igazolódott.:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!