|
|
|
|
 |
r0226
2009-04-04 21:57:06
|
94
|
És ha jól megfigyeled ez is diszlexiás.:-)))) Keveri a hő-t a hangszigeteléssel.:-))) Biztos neki mindegy ,hogy csapba szarni vagy szarba csapni.:-)) Jókat röhögök rajta ,hogy soha semmire nem válaszol csak vetít és még ő van megsértődve. Ilyenek ezek a v....a ügynökök. Jön a süket dumával, hogy 5 perc megtudni a referencia ház címét de még ő sem tudja még 2 óra múlva sem. Szegény elnyomott kis gyerek volt, pont olyan mint az updétes fitneszes, az is megsértődik mindenen.:-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
kémember
2009-04-04 21:36:07
|
90
|
Hja, ha valakinek nincs fantáziája :)) |
|
Előzmény:
 |
r0226
2009-04-04 20:52:23
|
83
|
Jó a felvetésed és egy kis kutakodás után- IP cím alapján- a sejtésed igazolódott.:-))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|