Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2009-04-04 22:27:30 104
Ha jol ertem, te tulajdonkeppen semmit nem tudsz az anyagrol se, meg a csapatrol se aki marketingeli, de az biztos, hogy amit mi tobbiek mondunk (pl. Construma tapasztalat), az csak hulyeseg lehet. Legy szives erositsd meg, vagy cafold meg!
kémember Creative Commons License 2009-04-04 21:52:04 92
Utca, házszám?
A hozzászólás:
ati975 Creative Commons License 2009-04-04 21:24:28 89
És miért is nem lehet jó hangszigetelő és egyben terhelhető?....(ne keverd a tartószerkezetet a szilárdsággal és a terhelhetőséggel, főleg, ne írj ilyeneket, ha nem vagy szakember...)

Egy dolgot elárulok...(pici utánajárással ezzel te is tisztában lehetnél)..egy kísérleti stádiumban lévő építőanyag esetén van lehetőség beépítésre (egyébként, mi alapján mérnek technikai adatokat, tulajdonságokat,stb)...

A helyszín meg nem titkos..tv-ben nem láttad a referencia épületet?
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2009-04-04 21:14:23 87
Nem tudom, van-e itt rajtam kivul programozo, de konkretan en nobol vagyok...
Szakmai: nem lehet egyszerre jo hoszigetelo es tartoszerkezethez megfelelo szilardsagu. Elhangzott tobbszor, ha ezt nem veszed eszre akkor mit?
A beepites meg allitolag megtortent, csak titkos a helyszin. Ugyhogy van mibol adatokat kerni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!