|
|
|
|
 |
kémember
2009-04-04 21:36:07
|
90
|
Hja, ha valakinek nincs fantáziája :)) |
|
 |
ati975
2009-04-04 21:10:37
|
85
|
Milyen IP-cím?..na ebből is látszik milyen hazugságokat generáltok...ugyanis azt sem tudom kiről beszéltek....
Ezzel max, bebizonyosodott, hogy a lejáratás a célja a topiknak.. |
|
A hozzászólás:
 |
r0226
2009-04-04 20:52:23
|
83
|
Jó a felvetésed és egy kis kutakodás után- IP cím alapján- a sejtésed igazolódott.:-))
|
|
Előzmény:
 |
kémember
2009-04-04 20:08:35
|
81
|
| Igazából csak egyre vagyok kíváncsi: igaz hitedre, mi közöd van - neeem nem a Veklához vagy kapcsolt részeihez, hanem Lázyattis-hoz? Merthogy ő is kezdő hozzászóló volt itt, és mintha mindketten Attilák lennétek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|