|
|
|
|
 |
Véregér
2009-04-05 21:45:46
|
56
|
| Az állatkert nem menhely! Naponta rengeteg fehér patkányt etetnek meg az állatokkal, szerinted nevelgetnék a tiédet? Ha már le akarod passzolni, akkor olyan helyre vidd, ahol ezzel foglalkoznak. |
|
A hozzászólás:
 |
csen
2009-04-04 20:14:19
|
55
|
Sziasztok Egy szelíd,fehér albínó patkány keresi új gazdáját Budapesten. Sűrgős lenne. Persze nem kérek érte semmit. Ha napokon belül nem találok gazdát neki, akkor elviszem az Állatkertbe. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|