|
|
 |
Boery
2009-04-04 20:12:00
|
82
|
A dolog kezd olyan irányba haladni amerre nem kellene elmenni. Mindenkinek szive joga, hogy mit hisz el és mit nem. Ez egy nyílvános fórum amiben mindenki szabadon elmondhatja a véleményét . Egy valamit azonban nem szabad a másikat személyében megsérteni. Kérlek ezt fogadd el és azt is, hogy nem mindenkiben van hurrá optimizmus. Nem vagyok sem szakmabeli sem konkurens termék képviselője. Én is mint nagyon sokan mások építkezés előtt álló vagyok aki információt gyűjt az építkezéséhez. Hidd el én is boldog lennék, ha minden igaz lenne amit mondanak a VEKLÁ-ról, mert akkor hülye lennék ha nem ebből építenék. Egyenlőre nem győztek meg pedig lett volna rá lehetőségük ugyanis én is jártam a Construmán és megnéztem a VEKLA standját - hasonlóak a tapasztalataim mint a lentebb hozzászólóknak azaz amikor konkrét dolgokra kellett volna válaszolni akkor egyből negatív hozzáállásúnak tituláltak. Pedig nem a titkos receptet akartam éppen belölük kihúzni . Azt kell mondjam neked, hogy ilyen "forradalmian" új dolgoknál - bemutatkozáskor nem ilyen szokott lenni a hozzáállás. Végezetül azt mondom neked, hogy bár csak úgy lenne, hogy fél év múlva az orrunk alá dörgölhesd, hogy nesze szkeptikusok itt vannak a megcáfolhatatlan eredmények.
|
|
 |
kémember
2009-04-04 20:08:35
|
81
|
| Igazából csak egyre vagyok kíváncsi: igaz hitedre, mi közöd van - neeem nem a Veklához vagy kapcsolt részeihez, hanem Lázyattis-hoz? Merthogy ő is kezdő hozzászóló volt itt, és mintha mindketten Attilák lennétek... |
|
 |
Axióma
2009-04-04 20:07:02
|
80
|
Nem, nem vagy partatlan, hiszen a jogos kifogasokat nevetsegesen probalod meg elutni. Peldaul hogy nem 100% hogy egyezik a szabadalmi lista, meg most hogy egy telefonbol kiderulne (amit ha tudsz, akkro azt is, hogy hol van de nem arulod el). Szoval tokeletes resze vagy a kommunikacios strategiajuknak. Kodositesen kivul mast nem irnak le. Persze, hogy kerdezunk, mi ebben a meglepo, ha tulajdonkeppen teljes hirzarlatot tartanak? Peldaul arra is rakerdeztunk parszor, hogy msot nagy hotomegu vagy jo szigetelo, mert homogen anyagbol a ketto egyutt nem megy. Valasz azota sincs, mindkettot tudja es ezt mi meg higgyuk el. Kicsit korbenezhettel volna, mielott lefikazol hogy mindenhez hozzaszolok. Eloszor is van, hogy KERDEZEK, ami hozzaszolas. Masodszor is hulye fejjel valaszolgatni is szoktam, ha olyat kerdeznek, amire tudom a valaszt (ennek egy resze meg korabbrol a gyas/gyed/gyes topikban van, nem mind itt, valamint itt a lakashitel-szocpol-ltp temakban, amihez meg engedd meg, hogy az atlagnal jobban ertsek). De vicces azert, hogy ami az en ervem volt _arra_, hogy csak kiderult volna ha konkurencia vagyok, nem elfogadod hogy ebben tevedtel, hanem beallitod a sajat erveid koze, tok mas szempontbol. Gratula:) Biztos sokat keresel marketingeskent! Vagy kereshetnel, ezzel az ervelesi stilussal. Vagy bizt.ugynokkent. |
|
 |
kémember
2009-04-04 19:58:56
|
79
|
Mivel én indítottam el a topicot, gondolom, rám (is) gondoltál, mint "gerinctelen ember"
Én meg egészen másként látom a dolgot. Mint a szakmában járatos (kém)ember, erkölcsi kötelességemnek érzem, hogy mindenkinek a figyelmét felhívjam arra, hogy itt valami átverés lehetséges. Nem mondom, hogy az, de élni kell a gyanúperrel. Utána mindenki azt tesz, amit akar, a felelősség az övé. De én épp eleget pofáztam az aquapol ellen, és nagyon nem szeretném, ha megint egy hasonló áltudományos baromságra költenék az emberek a pénzüket.
Tulajdonképpen a reklám törvényt máris sérti a vekla. Nem kapható terméket reklámozni - és egy kiállítás igenis reklám - nem lehet.
Ismemeretlen tulajdonságú, univerzális anyagról van szó. Higgyen benne aki akar, de én igenis szóvá teszem, hogy pucér a király.
És az emberi tragédiákat is látom. Sokan feltehetik erre a sorsukat, pénzüket, és aztán beszakad alattuk a jég.
Attól tartok, ez a feltalálóra is igaz.
|
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-04 18:55:31
|
78
|
Azt hiszel amit akarsz...sem üzleti érdek sem egyéb más nem fűz hozzájuk, de ha fűzne is, akkor sem lenne senkinek semmi köze hozzá. Egyébként akkor sem mennék egy másik hasonló termékkel foglalkozó topikba és nem kezdeném el ócsárolni a másik anyagot... (főleg nem annak beható ismerete nélkül nem)
Akik meg ehhez folyamodnak a szememben gerinctelen emberek--Még egyszer mondom, akinek nem inge nem veszi magára--
Csak végig kell olvasni pár hozzászólást és látszik mi folyik pl.itt is és ezt nem tudom szó nélkül tűrni...Ez a fura...
Magyarázd már el nekem mi ez az ellen offenzíva??, mert ezt csak annak tudom nevezni...kérdésre-kérdés és csupa rosszindulat, kritizálás, arról, amiről állítólag semmit nem tudni...Buta embereknek ezt belehet magyarázni, de egy értelmes ember átlát a hozzászólások tartalmán.
Ha programozol, akkor mit értesz te az építészethez???..12700 hozzászólás?, na ebből is látszik mindenhez hozzászólsz, még ahhoz is, amiről halvány fogalmad sincs...
Állandóan a referenciáról beszélsz...miről beszélsz, amikor annyi fáradságot nem veszel, hogy utána járj hol is van ez a referencia, akkor mit is kritizálsz?..5 perc alatt meglehet tudni, csupán 1 telefonodba kerülne..
Egy kívülálló, akkor korrekt, ha pártatlan.. én pl.mondhatom magam annak, mivel addig, nem mondok róluk sem rosszat sem jót, amíg nincs megfelelő tapasztalat a termékkel kapcsolatban...1 mondatom idézd, amiben én dicsérem őket, vagy éppen kritizálom....
|
|
Előzmény:
 |
Axióma
2009-04-04 18:12:37
|
76
|
1. En se hiszem el, hogy semmi kozod a Veklahoz (legalabb annyi, hogy akarnal veluk uzletelni), de ez egy velemeny, amihez jogom van, es lehet tevedes is. 2. A szentendrei haznak a cime micsoda? Itt van tolunk 5 km-re, tehat kepes lennek atmenni es megnezni, raaldozni idot penzt, de soha sehol nem mondtak meg, hogy konkretan melyik (utca, hazszam, referencialakas ahova be is engednek). Pedig allitolag tobb eve epult. Sehol nincs statisztika az o futesukrol. [Egyszer mintha valahol azzal magyarazkodtak volna, hogy azota meg jobban tovabbfejlesztettek... akkor meg a tovabbfejlesztesrol semmi nincs keszen.] 3. A Construman a stilus amit hallottam es lattam, boven eleg volt a besorolashoz. 4. Tekintve hogy kb. 4 eve forumozok, van 12700 hsz. mogottem, eleg nehez lett volna eddig titkolni egy 2009. januarjaban indult topic kedveert, hogy konkurencia vagyok. En konkretan programozok, amit eleg egyszeruen le tudsz ellenorizni... de a csaladi es barati koromben sincs epitoanyaggyarto. Kicsit hasonlit a Vekla reklamhadjarata ahhoz, amilyeneket pszichologusok szoktak kitalalni, az atlagemberek hiszekenysegi fokanak tesztelesere... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|