|
|
|
|
 |
Boery
2009-04-04 16:35:14
|
73
|
Gyanús vagy te nekem ...... véletlenül pont ehhez a témához szóltál hozzá először .... De nincs ezzel baj. A baj ott van, hogy van egy termék aminek nagy hírverést csináltak, de konkrét kézzelfogható bizonyítékok még nincsenek. Van állítólag referencia épület, de senki sem tudja hol. Milyen volt az idei tél benne stb. Konkrét mérési eredmények . Állítólag a BME-n vizsgálták és jók az eredmények, de ez konkrétan mit jelent. Szerintem az itt hozzászólók sem ellendrukkerek, hanem realisták . |
|
 |
Axióma
2009-04-04 14:42:24
|
71
|
| Hat ez volt az elso kerdes. Nincs sorozatgyartott termek, nincs EMI, akkor hogyan lehet a szentendrei haz? Legfeljebb szabalytalanul... |
|
A hozzászólás:
 |
ati975
2009-04-04 13:36:21
|
70
|
Szerintem előbb gondold át mit írsz le...tanulmányozd picit, hogy egy építkezésnek mi a menete (engedélyezés,műszaki leírás,stb..saját tapasztalat)...és mire/hogyan adhatnak ki építési engedélyt... Egyébként, ahogy olvastam, jelenleg is tudnak kisebb mennyiségben gyártani...gondolom ebben a kis üzemben készültek a referenciához szükséges anyagok...szóval ebben nem látok semmi ellentmondást...ahogy az engedélyben sem, hiszen azt a boltokban sem teszik a vevők orra ellé...de még is van...
Én pesszimistán látom a dolgokat...és kivárom a végét, csak azután alkotok véleményt...addig, amíg nem gyártanak, addig nincs miről....persze lehet feltételezni, meg különböző elméleteket felállítani, de miről?...jelenleg a semmiről, hiszen ez akkor lesz aktuális, ha azt mondják...x városban ekkor és akkor legördül nagyüzemi termelés mellett az első vekla...
Na és ugye az sem elfelejtendő, hogy nem tudjuk milyen gondokkal küszködnek, pl.befektető...most is azt mondom ez nem egy egyszerű dolog, ezt megvalósítani kemény feladat...főleg Mo-on... |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2009-04-04 13:06:52
|
69
|
| OK. EMI engedelye van? Mert ezt eddig sehol nem lattam, hogy allitottak volna. Ellenben azt igen, hogy Szentendren van mar felepitve haz, holott nincs gyar. Szoval csupa ellentmondas. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|