|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zordonC3
2009-04-02 14:42:49
|
59
|
| Mo egyik legnagyobb szaniter nagykerének (piac 60-70%-a, barkácsáruházak 50%-a) vagyok rendszergazdája. Ők ki sem jönnek a Construmára, mert nem éri meg, csak azoknak akik 100% haszonkulccsal dolgoznak |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2009-04-02 11:45:04
|
57
|
| Furdoszobafelszerelesbol szerintem nagyon a szelsoseges valasztek van kint. A hidros kadak, az uberdesign szaniterek (pl. sok szogletes, aminek ertelmet mondjuk kad eseten nemigen latom), minden masbol is jellemzoen a felsokategoria. A kiallitok listajat megtalalod a construma.hu-n, probalj abbol kiindulni. Szepek persze vannak, de a legtobbrol ordit, hogy draga. [Igaz, m.tarsam nezett parkettat valamennyire, ott talalt elfogadhato ar/ertek ara'nyt -- de ugyanazt elozo nap guglizassal is megtalalta mar, mint Construma akciot.] Valamint attol, hogy a dragat vittek ki, attol meg az arlistajukban (vagy akar bemutato kis darabban, nem teljes feluletre) lehet normalis kozepkategoria is. Parketta az sok volt, szaniterbol es csempebol mintha annyira nem, vagy csak nem neztem a hidrokadak moge... engem konkretan ezek nem erdekeltek most. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|