Keresés

Részletes keresés

hudinii Creative Commons License 2009-04-02 14:04:54 65

Megint csak a furcsaság... PR-ra van idő, energia, pénz... válaszokra már kevésbé.

Magyarként, magyar feltalálótól, magyar találmányról nem kaptál magyar szóróanyagot?! :):):)

Igaz, lehet, hogy azért nem kedvelik már az érdeklődőket, mert sok negatív visszajelzést kap a hölgy? Én mindenesetre ezek után nem csodálkoznék a helyében... :(:(:(

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2009-04-02 13:43:19 64
Kint voltak a Construman, nem is kis helyen. Szoroanyag nemetul volt kint... allitolag van magyar is, de nem kaptam, mert latszott rajtam hogy negativan allok hozza:) Szoval nem toltottem veluk az idot, mert mashol mar addigra kotozkodtem eleget... Festett aprokavicsos betonnak nez ki (igen, ugy tunik mintha nem anyagaban lenne szinezett) az a par minta, amit ott kiallitottak. Egyet megfogtunk, visszarakas utan hatulrol visszaigazgattak elvagolag 45 fokos szogbe...
Előzmény:
hudinii Creative Commons License 2009-04-02 12:08:13 63

Sziasztok!

 

A közeljövőben szeretnék építkezni, és érdekelnek az "új" építőanyagok... Keresgetés közben jutottam el a Veklához. A neten nézelődve meglepődve tapasztaltam, hogy szinte mindenhol ugyanazt a pár PR cikket lehet olvasni. Eljutottam a Zöldtech oldalára is, ahol "érdekes" cikket és fórum hozzászólásokat találtam:

http://www.zoldtech.hu/cikkek/20090317-Vekla/

 

Gondoltam utána nézek én is kicsit jobban a tagoknak, gyárnak...stb.

A Mediator programban bárki ingyen nézhet meg tárolt cégkivonatokat (https://www.e-cegjegyzek.hu/info/page/iIMOnline_NavMenu?adm_MenuPrefix=iIMOnline_Menu&adm_MenuSelected=1.1.2&heading=no&&adm_MenuTarget=desktop1_frame), ahol rá is akadtam a sok helyen emlegetett Vekla gyárra, a Q-ZO Házgyárra. Az alábbi bejegyzés található a tárolt cégkivonaton:

35. A cég tagja (részvényese) vagyoni részesedésének lefoglalása 35/1. A tagot (részvényest) tartalmazó rovat száma: 1/3 A vagyoni részesedés lefoglalásának időpontja: 2008. január 18. A végrehajtási ügy száma: 160.V.2/2002/26 A végrehajtást foganatosító végrehajtó neve: Török Tamás Szolgálati helye: 3530 Miskolc, Görgey Artúr u. 8. fsz. 2. A változás időpontja: 2008/01/18 Bejegyezés kelte: 2008/02/07 Közzétéve: 2008/03/06 Hatályos: 2008/01/18 ...

 

Ezek szerint a gyár, ahol a "csoda építőanyagot" kezdenék gyártani április hónapban, FELSZÁMOLÁS ALATT ÁLL????

 

A Zöldtech hozzászólásai alapján szintén megtaláltam a "póker bajnok vezetőségi tagot" is. Információm szerint a "póker bajnok", a felügyelő bizottság elnöke, részvényes, és BEFEKTETŐ, egy és ugyanazon személy - K.CS. Nem kell sokáig keresgetni, hiszen ő és felesége (felügyelő bizottság tagja) is szerepelnek az APEH feketelistáján 100-100 milliós tartozásukkal, valamint tulajdononosai jópár csődbe ment / csőd szélén álló cégnek. Azon már meg sem lepődtem, hogy maga a Vekla szervezete alapvetően a K család tagjaiból, a feltalálóból és fiából, valamint a B család tagjaiból áll.

 

Ezek után feltettem magamnak pár kérdést:

- ha annyira szenzáció ez az új anyag, miért nem ugrott már rá valaki a befektetői körből, miért léptek vissza az amerikaiak - ha voltak egyáltalán. És vajon miért jött az új "magyar találmány, magyar kézben" szöveg a befektetői meghátrálás után. Addig nem zavarta volna a feltalálónőt ez???

- miért ilyen "komolytalan" befektetőt talált csak a hölgy, miért ilyen emberekkel szervezkedik???

- miért nincs még Vekla-ház, miért nincs még gyártósor, miért nincs még Vekla, egyáltalán miért ilyen "elérhetetlen" a cég???

 

Na, nekem pont elég volt ennyi magamnak feltett és megválaszolatlan kérdés, hogy a Vekla-témával többet ne foglalkozzak érdemben.

 

A későbbiekben is kíváncsian fogom olvasgatni a fórumot, és nézegetni a Vekláról megjelent írásokat, hogy mi fog kisülni ebből...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!