Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sanche Creative Commons License 2009-04-01 23:02:10 731
Köszi a választ!
Nem, abszolút nem sürgős! :)

Én is úgy gondoltam, hogy jobb neki május legeleje, amikor már minimális esélye van, hogy tartósabb fagyok és éhínség lesz esetleg :) Csakhát ki tudja... sünökkel kapcsolatban már semmin se lepődnék meg... :)
Előzmény:
Lean Creative Commons License 2009-03-31 10:26:53 730

Szia!

Nálam már van amelyik sünci felébredt,de van aki még durmol.Ha nem sürgős,inkább tartsd még bent őt.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!