|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
fórum_antikrisztus
2009-03-31 23:10:20
|
134
|
Kicsordult a könnyem a röhögéstől, és ez komoly:
"Manapság egyre több olyan reklámmal találkozok, melyben az eladók úgy hirdetik az egyes vakuszetteket (pl. 3 db 500 Ws-es vakut), hogy azok összteljesítménye 1500 Ws. Egyes bankok pedig szívesen lekötik pénzünket 12%-os kamatozással - 3 hónapra! Kérem tisztelettel: ez a Jáksó (kész átverés show). Azt várnánk, hogy a pénzünk egy év alatt 12 %-kal fog kamatozni, holott alig 4%-kot kapunk (a kamatozás mértékét ugyanis éves, és nem háromhavi szinten kell (!) megadni...) Ez a helyzet a stúdióvakuknál is: az 1500 Ws csak annyiban igaz, hogy tudjuk, milyen magas lesz a villanyszámlánk. Fényeröböl (kulcsszám) nem lesz több, ugyanis az egyik vaku a modell egy oldalát, a másik a másik oldalát világítja meg, a harmadik meg deríti az árnyékokat... Tehát: nem lehet azokat összeadni (nem lesz 3 db 70-es kulcsszámú vakuból 1 db 210-es), jobb esetben a példaként említett 3 db vaku használatával fényeröben 80-as kulcsszám*-összteljesítményt*** sikerül elérni. Tehát jusson eszükbe Juszt László müsora is: Ne hagyják magukat átverni, megkárosítani!"
Majd továbbolvastam.... és majdnem sírtam.
Valaki nem magyarázná el ennek a seggfejnek, mi az a GN? |
|
Előzmény:
 |
NJani
2009-03-31 23:00:15
|
133
|
| Azannyát ! Micsoda beképzelét, sznob, pöcs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|