Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fórum_antikrisztus Creative Commons License 2009-03-31 23:10:20 134
Kicsordult a könnyem a röhögéstől, és ez komoly:

"Manapság egyre több olyan reklámmal találkozok,
melyben az eladók úgy hirdetik az egyes vakuszetteket (pl. 3 db 500 Ws-es vakut), hogy azok összteljesítménye 1500
Ws. Egyes bankok pedig szívesen lekötik pénzünket 12%-os kamatozással - 3 hónapra! Kérem tisztelettel: ez a Jáksó
(kész átverés show). Azt várnánk, hogy a pénzünk egy év alatt 12 %-kal fog kamatozni, holott alig 4%-kot kapunk (a
kamatozás mértékét ugyanis éves, és nem háromhavi szinten kell (!) megadni...) Ez a helyzet a stúdióvakuknál is: az 1500
Ws csak annyiban igaz, hogy tudjuk, milyen magas lesz a villanyszámlánk. Fényeröböl (kulcsszám) nem lesz több,
ugyanis az egyik vaku a modell egy oldalát, a másik a másik oldalát világítja meg, a harmadik meg deríti az árnyékokat...
Tehát: nem lehet azokat összeadni (nem lesz 3 db 70-es kulcsszámú vakuból 1 db 210-es), jobb esetben a példaként
említett 3 db vaku használatával fényeröben 80-as kulcsszám*-összteljesítményt*** sikerül elérni. Tehát jusson eszükbe
Juszt László müsora is: Ne hagyják magukat átverni, megkárosítani!"

Majd továbbolvastam.... és majdnem sírtam.

Valaki nem magyarázná el ennek a seggfejnek, mi az a GN?
Előzmény:
NJani Creative Commons License 2009-03-31 23:00:15 133
Azannyát ! Micsoda beképzelét, sznob, pöcs.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!