|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
fórum_antikrisztus
2009-03-31 13:23:03
|
131
|
idézek:
"Értékelési szempont: a stúdióvakuk teljesítményét wattsekundumban (Ws), ill. Joule-ban (J) adják meg. Mivel ez csak az energiafelhasználásról - s nem az energia hasznosításának mértékéröl - tájékoztat, a fontos adat a Kulcsszám (Guide Nr.). Különbözö típusú, azonos v. hasonló Ws teljesítményü készüléknél az a jobb, melynek a kulcsszáma nagyobb."
Azért durva lenne, ha a kulcsszámbeli eltérés csak a hatásfoknak lenne köszönhető. A második oldalon egymás alatt nem sokkal van két vaku, mindkettő 300 Ws, de az egyik GN45 a másik GN64. (pont dupla teljesítményt jelent azonos sugárzási szögnél)
|
|
Előzmény:
 |
pannonpuma
2009-03-31 12:58:28
|
130
|
Érdemes elolvasni az egész szösszenetet:
fvcc
A stílus maga az ember. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|