Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fórum_antikrisztus Creative Commons License 2009-03-31 13:23:03 131
idézek:

"Értékelési szempont: a stúdióvakuk teljesítményét wattsekundumban (Ws), ill. Joule-ban (J) adják meg. Mivel ez csak az energiafelhasználásról - s nem az energia hasznosításának mértékéröl - tájékoztat, a fontos adat a Kulcsszám (Guide Nr.). Különbözö típusú, azonos v. hasonló Ws teljesítményü készüléknél az a jobb, melynek a kulcsszáma nagyobb."

Azért durva lenne, ha a kulcsszámbeli eltérés csak a hatásfoknak lenne köszönhető. A második oldalon egymás alatt nem sokkal van két vaku, mindkettő 300 Ws, de az egyik GN45 a másik GN64. (pont dupla teljesítményt jelent azonos sugárzási szögnél)
Előzmény:
pannonpuma Creative Commons License 2009-03-31 12:58:28 130
Érdemes elolvasni az egész szösszenetet:


fvcc


A stílus maga az ember.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!