|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-31 10:50:33
|
1733
|
| Egyetértek a doki mondásával, a sziámi külön faj, nem hasonlítható semmihez:-) Én nagyon imádom őket, még egy thai hiányzik nekem is a leltárból, de ahogy elhallgatom semmiben sem különböznek az orientálisaktól. |
|
A hozzászólás:
 |
magneska
2009-03-31 09:02:18
|
1732
|
| Gondolhatod, hogy meg voltam ijedve. Ráadásul ebben a rendelőben 3 doki dolgozik, egy most végzett fiatal, a másiknak volt már sziámija, a harmadik meg a legjobb szakember a városban. Mind megvizsgálta a macsit, és egyik sem tudta igazán mi baja lehet. Aztán a sziámis mondta ezt a cipőn bevitt betegséget, ez olyan hihető volt nekem. Meg hogyha betegek lesznek ezek a cicák akkor bestresszelik magukat és nem hajlandóak enni. Elhagyják magukat rendesen. Illetve mondott még egy jót, és ezen jót nevettem. Szerinte a sziámi nem egy macskafajta, hanem egy külön állatfaj :-)))) |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-30 13:25:41
|
1729
|
| Ez egész érdekes, ilyet még nem hallottam (mármint betegséget) csak kívánni tudom, hogy soha ne jöjjön elő mégegyszer. Gondolom, milyen tanácstalan lehettél. Nem kívánom senkinek, magamnak sem,Tesóm Maine coonja most beteg, hány meg megy a hasa, na az sem kelleme, főleg, hogy ennél is csak találgatni lehet, hogy valamelyik ki-be járós állat bevitte neki... Nagyon cuki a cicc:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|