|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-31 10:53:36
|
1734
|
| Startapro, expressz, slando, stb Állatos hirdetésekben találhatsz, most kezdődik úgyis a kismacska idény. Április-májusban tele lesznek a hirdetések. Sajnos ismerősöm nincs, akinek lenne kismacskája. |
|
 |
shine_adonis
2009-03-30 20:25:12
|
1731
|
| Nézegesd az express.hu-n. Folyamatosan hirdetnek új és régi típusú (thai) cicákat is. Azt hiszem most éppen még Szegeden is van. |
|
A hozzászólás:
 |
Kyrus baby
2009-03-30 19:14:23
|
1730
|
Sziasztok!
Szeretnélek titeket megkérni,hogy ha valaki tud eladó sziámi cicusokról,akkor légyszíves szóljatok nekem a kata.soos@invitel.hu e-mail címen.
A Csongrád megyébe,Hódmezővásárhelyre kerülne,szuper helyre,természetesen benti cica lenne! :)
Várom válaszaitokat,előre is köszi!
Üdv. Kata |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|