|
|
|
|
 |
pocahont
2009-04-09 11:15:49
|
3378
|
Dicky már a Lelenc Kutyamentő Egyesület gondozásában van, de továbbr is GAZDIT KERES!
Dicky 11 éves ivartalanított kan collie. Gazdája súlyos betegsége miatt keres új gazdát. Nagyon kedves, barátságos, együttműködő kutya, más kutyákkal is barátságos. Túletetés miatt durván el van hízva, most fogyózik.
Képei: http://gallery.site.hu/u/lelenc/gazdiravar/090404_dicky/
Dicky a Lelenc Kutyamentő Egyesület gondozásában van: http://www.lelenc.hu
Telefon: 30/500-0209
Email: lelenc@lelenc.hu
 |
|
A hozzászólás:
 |
Seahawk
2009-03-30 16:34:24
|
3376
|
Skót juhász kutya kér sürgős segítséget!
Nevem Diki. 10 éves, ivartalanított kan vagyok. A gazdám elhunyt, és most itt vagyok árván. Ha valaki nem fogad örökbe, akkor egy héten belül elaltatnak, mert az ideiglenes gondozóim nem tudják vállalni a fenntartásomat! Ápolt, gondozott, szeretetben felnőtt kutya vagyok. Szeretem a gyerekeket és a felnőtteket egyaránt. Kérlek Benneteket, hogy mentsetek meg.
Elérhetőségem: 06/30/4013813
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|