|
|
|
|
 |
magneska
2009-03-31 09:02:18
|
1732
|
| Gondolhatod, hogy meg voltam ijedve. Ráadásul ebben a rendelőben 3 doki dolgozik, egy most végzett fiatal, a másiknak volt már sziámija, a harmadik meg a legjobb szakember a városban. Mind megvizsgálta a macsit, és egyik sem tudta igazán mi baja lehet. Aztán a sziámis mondta ezt a cipőn bevitt betegséget, ez olyan hihető volt nekem. Meg hogyha betegek lesznek ezek a cicák akkor bestresszelik magukat és nem hajlandóak enni. Elhagyják magukat rendesen. Illetve mondott még egy jót, és ezen jót nevettem. Szerinte a sziámi nem egy macskafajta, hanem egy külön állatfaj :-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-30 13:25:41
|
1729
|
| Ez egész érdekes, ilyet még nem hallottam (mármint betegséget) csak kívánni tudom, hogy soha ne jöjjön elő mégegyszer. Gondolom, milyen tanácstalan lehettél. Nem kívánom senkinek, magamnak sem,Tesóm Maine coonja most beteg, hány meg megy a hasa, na az sem kelleme, főleg, hogy ennél is csak találgatni lehet, hogy valamelyik ki-be járós állat bevitte neki... Nagyon cuki a cicc:-) |
|
Előzmény:
 |
magneska
2009-03-30 09:28:11
|
1728
|
Szia!
Hát valójában a doki sem tudott rájönni, csak folyamatosan lázas volt és nem evett ez miatt. Szerinte valami bacit behoztunk a házba a cipőnkkel, és a macsit megfertőzte, de mivel rendszeresen oltva van ezért "csak" ennyi bajt okozott nála. 1 hétig antibiotikum kúra+lázcsillapító, fájdalomcsillapító. Úgy lefogyott szegény, kapott nyugtatót is, hogy a hatása alatt meg bírjam etetni. De aztán ahogy jött ez az egész, úgy el is múlt. Szépen helyrejött, most már úgy rosszalkodik, mint régen. Ez volt az első betegségünk 3,5 év alatt.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|