Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-30 13:25:41 1729
Ez egész érdekes, ilyet még nem hallottam (mármint betegséget) csak kívánni tudom, hogy soha ne jöjjön elő mégegyszer. Gondolom, milyen tanácstalan lehettél. Nem kívánom senkinek, magamnak sem,Tesóm Maine coonja most beteg, hány meg megy a hasa, na az sem kelleme, főleg, hogy ennél is csak találgatni lehet, hogy valamelyik ki-be járós állat bevitte neki... Nagyon cuki a cicc:-)
A hozzászólás:
magneska Creative Commons License 2009-03-30 09:28:11 1728

Szia!

 

Hát valójában a doki sem tudott rájönni, csak folyamatosan lázas volt és nem evett ez miatt. Szerinte valami bacit behoztunk a házba a cipőnkkel, és a macsit megfertőzte, de mivel rendszeresen oltva van ezért "csak" ennyi bajt okozott nála. 1 hétig antibiotikum kúra+lázcsillapító, fájdalomcsillapító. Úgy lefogyott szegény, kapott nyugtatót is, hogy a hatása alatt meg bírjam etetni. De aztán ahogy jött ez az egész, úgy el is múlt. Szépen helyrejött, most már úgy rosszalkodik, mint régen. Ez volt az első betegségünk 3,5 év alatt.

Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-28 12:57:02 1727

Mi volt a baja ennek a gyönyörűségnek?

Csacsi még mindig cuki a maccs:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!