|
|
|
|
 |
magneska
2009-03-30 09:28:11
|
1728
|
Szia!
Hát valójában a doki sem tudott rájönni, csak folyamatosan lázas volt és nem evett ez miatt. Szerinte valami bacit behoztunk a házba a cipőnkkel, és a macsit megfertőzte, de mivel rendszeresen oltva van ezért "csak" ennyi bajt okozott nála. 1 hétig antibiotikum kúra+lázcsillapító, fájdalomcsillapító. Úgy lefogyott szegény, kapott nyugtatót is, hogy a hatása alatt meg bírjam etetni. De aztán ahogy jött ez az egész, úgy el is múlt. Szépen helyrejött, most már úgy rosszalkodik, mint régen. Ez volt az első betegségünk 3,5 év alatt.  |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-28 12:57:02
|
1727
|
Mi volt a baja ennek a gyönyörűségnek?
Csacsi még mindig cuki a maccs:-) |
|
Előzmény:
 |
magneska
2009-03-28 08:59:52
|
1724
|
Sziasztok!
Lábadozás betegség után, de már jól van, szerencsére:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|