|
|
|
|
 |
vz55
2009-03-27 14:56:12
|
556
|
| Nem. És anyám sem. 57-ben sokat járt a faterhoz a baracskai "kertészeti" továbbképzőbe........ |
|
A hozzászólás:
 |
Uff
2009-03-27 14:50:43
|
549
|
És tud logikusan gondolkozni. Habár ez kizáró ok is lehet
Az is.
Hisz is maszopul kell gondolkozni, hogy esélyes legyen a tag.
Te beszél maszop ? |
|
Előzmény:
 |
vz55
2009-03-27 14:47:11
|
548
|
| Édesanyám éppen ráér. És tud logikusan gondolkozni. Habár ez kizáró ok is lehet......... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|