Keresés

Részletes keresés

vz55 Creative Commons License 2009-03-27 14:56:12 556
Nem. És anyám sem. 57-ben sokat járt a faterhoz a baracskai "kertészeti" továbbképzőbe........
A hozzászólás:
Uff Creative Commons License 2009-03-27 14:50:43 549

És tud logikusan gondolkozni. Habár ez kizáró ok is lehet

 

Az is.

 

Hisz is maszopul kell gondolkozni, hogy esélyes legyen a tag.

 

Te beszél maszop ?

Előzmény:
vz55 Creative Commons License 2009-03-27 14:47:11 548
Édesanyám éppen ráér. És tud logikusan gondolkozni. Habár ez kizáró ok is lehet.........

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!