|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-25 19:09:04
|
1722
|
| Alien eredeti neve Shagio Chen Imperial, nem véletlen a hasonlóság, ha megnézem Paprika szüleit, lehet, hogy még rokonságot találok:-) Rég nem láttam már a tenyésztőjét kiállításon, ezért örülök, hogy újra ott volt, nekem az ő ciccei az etalonok:-) |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-25 18:42:52
|
1718
|
Nadyzs tette fel a linket a legutóbbi kiállításról. Sajna feliratokat nem találtam a képekhez Különben minek neked a tenyésztő? Talán kell még egy kis Alien?:) |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-25 18:36:48
|
1717
|
Az alom 15 literes, de szerintem súlyra is hasonló. Kb 1 hétig elég ennyi maccsnak. Nem tudom te milyet használsz, én erre (meg a még drágábbra esküszöm, az 3100 ft), mert teljesen elfedik a szagokat.A többi kevésbé rosszminőségű alom olyan bűzt árasztott pár nap után, mintha a pöce gödörben laknék, pedig becsülettel mindennap takarítom az almokat. A Maine Coonoknak könnyebben beleragad a talp szőrzetébe ez az apró fajta, de a lábtörlővel lehet segíteni rajta, bár tesóm felnőtt MC-i így is íszonyat mocskot csinálnak.
A cicus a képen gyönyörű, hasonlít Allienre, de ennek sokkal erőteljesebbek a színei. Kíváncsi lennék a tenyésztőre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|