Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2009-03-25 18:58:44 1719

Shagio-Chen Paprika

 

Tényleg gyönyörű macsek!...)))

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-25 18:42:52 1718
Nadyzs tette fel a linket a legutóbbi kiállításról. Sajna feliratokat nem találtam a képekhez
Különben minek neked a tenyésztő? Talán kell még egy kis Alien?:)
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-25 18:36:48 1717

Az alom 15 literes, de szerintem súlyra is hasonló. Kb 1 hétig elég ennyi maccsnak. Nem tudom te milyet használsz, én erre (meg a még drágábbra esküszöm, az 3100 ft), mert teljesen elfedik a szagokat.A többi kevésbé rosszminőségű alom olyan bűzt árasztott pár nap után, mintha a pöce gödörben laknék, pedig becsülettel mindennap takarítom az almokat. A Maine Coonoknak könnyebben beleragad a talp szőrzetébe ez az apró fajta, de a lábtörlővel lehet segíteni rajta, bár tesóm felnőtt MC-i így is íszonyat mocskot csinálnak.

A cicus a képen gyönyörű, hasonlít Allienre, de ennek sokkal erőteljesebbek a színei. Kíváncsi lennék a tenyésztőre.

Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-25 16:57:26 1716
Nézd ezt a cicát! Nagyon hasonlít Alienre, nem?
http://www.macska.tv/galeria/macskamania-kiallitas-20090321-22-budapest/macskamania-090321-9

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!