Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-25 18:36:48 1717

Az alom 15 literes, de szerintem súlyra is hasonló. Kb 1 hétig elég ennyi maccsnak. Nem tudom te milyet használsz, én erre (meg a még drágábbra esküszöm, az 3100 ft), mert teljesen elfedik a szagokat.A többi kevésbé rosszminőségű alom olyan bűzt árasztott pár nap után, mintha a pöce gödörben laknék, pedig becsülettel mindennap takarítom az almokat. A Maine Coonoknak könnyebben beleragad a talp szőrzetébe ez az apró fajta, de a lábtörlővel lehet segíteni rajta, bár tesóm felnőtt MC-i így is íszonyat mocskot csinálnak.

A cicus a képen gyönyörű, hasonlít Allienre, de ennek sokkal erőteljesebbek a színei. Kíváncsi lennék a tenyésztőre.

A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-25 16:57:26 1716
Nézd ezt a cicát! Nagyon hasonlít Alienre, nem?
http://www.macska.tv/galeria/macskamania-kiallitas-20090321-22-budapest/macskamania-090321-9
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-25 12:26:19 1714

Na tegnap vettem almot a Fressnapfban, felemelték 2700 ft-ra:-((( Szóval a neve Multifit ultra comfort. Kiválóan csomósodik és nagyon jó a szagtalanító hatása.

Egy baja van, nagyon apró szemű. Én  vettem ezeket a "szőrös" műanyag lábtőrlőket és azt raktam az almos ládák elé, így kevésbé hordják szét. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!