|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-25 16:57:26
|
1716
|
Nézd ezt a cicát! Nagyon hasonlít Alienre, nem? http://www.macska.tv/galeria/macskamania-kiallitas-20090321-22-budapest/macskamania-090321-9 |
|
 |
shine_adonis
2009-03-25 14:14:44
|
1715
|
| Mekkora ez az alom? Meddig elég egy csomaggal? (Majd gondolatban leosztom 5-tel, akkor ránk vonatkozó értéket kapok:)) |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-25 12:26:19
|
1714
|
Na tegnap vettem almot a Fressnapfban, felemelték 2700 ft-ra:-((( Szóval a neve Multifit ultra comfort. Kiválóan csomósodik és nagyon jó a szagtalanító hatása.
Egy baja van, nagyon apró szemű. Én vettem ezeket a "szőrös" műanyag lábtőrlőket és azt raktam az almos ládák elé, így kevésbé hordják szét. |
|
Előzmény:
 |
csacsi1976
2009-03-20 13:27:47
|
1680
|
Itt is sziasztok! :D Akivel nem találkoztam még mondjuk a másik topikban annak bemutatkozás képpen: Harmadik napja boldog alvótársa vagyok egy 6 hetes múlt icipici kakukktojásnak :D Csak meg szeretném kérdezni mi a neve annak a csomósodós alomnak ha egyszer majd meg tudnád nézni. Én az akciós fajtát vettem a fress napfben de az úgy zörög hogy szerintem a pindúrkát is idegesíti és nem tudom úgy kiszedni a pisiset. Az a fajta is ennyire zörög? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|