|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-25 11:36:34
|
220
|
| Szerintem ebben az államcsődfenyegette hangulatban, akár 3 igen is lehetne a végeredmény... |
|
A hozzászólás:
 |
506bol
2009-03-25 09:22:06
|
219
|
| A "nép" szavazás is a NÉP pénzéből van! (3 miliárdról szavaztunk 5 miliárdért, ami később minimum 20 miliárd állami kiadás lett????) KELLETT EZ NEKÜNK? |
|
Előzmény:
 |
xyz4567
2008-10-28 06:22:53
|
205
|
A népszavazáson ismét a következő kérdést kellene feltenni: Akar-e ön fizetni? Igen vagy nem?
Persze fizetni, a népszavazás borítékolható eredményétől függetlenül, így is, úgy is kell :-)))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|