Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-03-25 11:36:34 220
Szerintem ebben az államcsődfenyegette hangulatban, akár 3 igen is lehetne a végeredmény...
A hozzászólás:
506bol Creative Commons License 2009-03-25 09:22:06 219
A "nép" szavazás is a NÉP pénzéből van! (3 miliárdról szavaztunk 5 miliárdért, ami később minimum 20 miliárd állami kiadás lett????) KELLETT EZ NEKÜNK?
Előzmény:
xyz4567 Creative Commons License 2008-10-28 06:22:53 205
A népszavazáson ismét a következő kérdést kellene feltenni:
Akar-e ön fizetni? Igen vagy nem?


Persze fizetni, a népszavazás borítékolható eredményétől függetlenül, így is, úgy is kell :-))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!