Keresés

Részletes keresés

Pokrócz Creative Commons License 2009-03-24 10:04:57 62
Ezt a 30 %-os megtakarítást már nagyon sokan firtatták. Én kíváncsi lennék egy hozzáértő olvtárs véleményére, aki pontosan ismeri egy beruházás során az épületgépészet, burkolatok, falazóanyagok, nyílászárók, munkadíjak, stb. költségarányát.

Az én szerény becslésem szerint ahhoz hogy egy családiházas beruházáson 30 %-ot meg lehessen fogni ezzel az anyaggal - falazat, padlózat, födém, cserepek kiváltható ha minden igaz - akkor a felsorolt anyagoknak kb 60-90 %-al kellene olcsóbbnak lenni a hagyományos termékeknél.
pipacsmező Creative Commons License 2009-03-24 08:53:59 61

"holis": hol is

Bocs.

A hozzászólás:
pipacsmező Creative Commons License 2009-03-24 08:48:55 60

Sziasztok!

Amit nem értek:

Miért vették volna meg az amcsik ütmillió dolcsiért, ha kamu az egész? Vagy  ez is kamu?

Engem érdekelne, hogy pontosan holis van az a szentendrei ház. Nem tudja valaki a címet?

Hogy jön ki az a harminc százalékos beruházási megtakarítás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!