|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-23 20:40:56
|
1711
|
Ezek a sziámi fajták csodamacskák, bár imádom a perzsáimat is ezzel a "tudományommal", csak keletit, meg thait tartanék, ha újra kezdeném (azért biztosan elcsábulnék még másik fajtákért is, ahogy magamat ismerem:-)...
Alienemről már könyvet lehetne írni, olyan mint egy túlságosan ragaszkodó gyerek. Este bebújik a paplan alá (addig ütöget finoman, míg fel nem emelem a paplant) és átkarolja a karomat (szó szerint rám cuppan) és így alukálunk.Télen még ok., mert legalább melegít, de nyáron ki tud akasztani a 40 fokos melegben...:-))))Visszatérve Pilisre én születésem óta itt lakok és az alatt a több mint 3 évtized alatt igen elenyésző a változás pozitív irányban,a hely lehetne jó is, de a politikai vezetés, mint annyiszor ezelőtt is inkább a zsebét tömi, mint várost fejleszt, arról nem beszélve, hogy érdekesen értelmezik a hatályos törvényeket... Na mindegy , remélem már nem sokáig. Már találtam pár házat ami bejött... |
|
A hozzászólás:
 |
csacsi1976
2009-03-23 20:17:58
|
1709
|
Annyira drága ez a cica! Reggel felébresztette Ati és elkezdett bohóckodni apával. Mivel a feje lógott csak ki azt vadászta le, ezért kapott egyett a fejére persze. Elszaladt leugrott az ágyról és mondta a magáét...aztán visszaugrott odasomfordált apához bebujt a karjába és nyalogatta a hónaalját és nyivákolva bocsánatot kért :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|