Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-23 19:27:29 1707
Mi újság az ifjú Cirmóval?
A hozzászólás:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-03-22 21:03:13 1706
Hát én 10 éve laktam ott és akkor nekem tetszett. ( monorierdő után) Most Gyálon lakom, sógornőmék monorierdőn de nekem Pilis tünt eddig a legjobbnak, persze régen volt :) az már.
Itt Gyálon nagyon jó ingatlanok vannak és nagyon lement az áruk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!