Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-22 17:56:51 1705
Szurkolok nektek az álom otthonért. Azt is meg lehet találni, csak ne kapkodjatok!
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 17:55:43 1704
Nincs sajátom, szülőkkel élek még (sajnos...), de a munkahelyem speciális kölcsönt tud adni, majdnem kamatmentes, meg még egyébb járulékok amire a tesóm jogosult (egy nagy állami fegyveres szer amelyik nem a rendőr:-)))) így viszonylag jól kijövünk, csak már ott tartanánk...
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-22 17:37:08 1703
Persze így a meglévő ingatlanod is kevesebbért fog elmenni:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!