|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-22 17:56:51
|
1705
|
| Szurkolok nektek az álom otthonért. Azt is meg lehet találni, csak ne kapkodjatok! |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-22 17:55:43
|
1704
|
| Nincs sajátom, szülőkkel élek még (sajnos...), de a munkahelyem speciális kölcsönt tud adni, majdnem kamatmentes, meg még egyébb járulékok amire a tesóm jogosult (egy nagy állami fegyveres szer amelyik nem a rendőr:-)))) így viszonylag jól kijövünk, csak már ott tartanánk... |
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2009-03-22 17:37:08
|
1703
|
| Persze így a meglévő ingatlanod is kevesebbért fog elmenni:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|