|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-22 17:37:08
|
1703
|
| Persze így a meglévő ingatlanod is kevesebbért fog elmenni:( |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-22 17:35:54
|
1702
|
| Hát ez tényleg nem tűnik egyszerűnek. Talán annyi a szerencséd, hogy most a válság miatt lent vannak az ingatlan árak. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-22 17:29:44
|
1701
|
| Pesten melózok, de pest 25 km-eres körzetében bárhol jó, ahol vannak beton utak (Pilisen az sem jellemző...), Persze pénz függő is, ha kerekedik a dolog, akkor úgyis belevetem magam a ház keresésbe, valami 2 generációs kéne (tesómmal együtt vesszük) nagy kertel a 7 kuttynak, meg hogy lehgyen kinti kennel a két háztartás macskának:-) Álom álom édes álom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|