Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-22 17:35:54 1702
Hát ez tényleg nem tűnik egyszerűnek. Talán annyi a szerencséd, hogy most a válság miatt lent vannak az ingatlan árak.
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 17:29:44 1701
Pesten melózok, de pest 25 km-eres körzetében bárhol jó, ahol vannak beton utak (Pilisen az sem jellemző...), Persze pénz függő is, ha kerekedik a dolog, akkor úgyis belevetem magam a  ház keresésbe, valami 2 generációs kéne (tesómmal együtt vesszük) nagy kertel a 7 kuttynak, meg hogy lehgyen kinti kennel a két háztartás macskának:-) Álom álom édes álom.
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-22 14:17:02 1700
És hová szeretnél költözni? Hová köt a meló?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!