|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-22 17:29:44
|
1701
|
| Pesten melózok, de pest 25 km-eres körzetében bárhol jó, ahol vannak beton utak (Pilisen az sem jellemző...), Persze pénz függő is, ha kerekedik a dolog, akkor úgyis belevetem magam a ház keresésbe, valami 2 generációs kéne (tesómmal együtt vesszük) nagy kertel a 7 kuttynak, meg hogy lehgyen kinti kennel a két háztartás macskának:-) Álom álom édes álom. |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-22 14:17:02
|
1700
|
| És hová szeretnél költözni? Hová köt a meló? |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-22 13:56:31
|
1699
|
Én is könyv párti vagyok, de kivételesen ezt előbb láttam és tök véletlen mentem el megnézni de magával ragadott:-)
Csacsi ha ugyanarról a Pilisről beszélünk, akkor nem vagyunk egy véleményen...
Szerintem nagyon gáz "város", remélem 1 éven belül sikerül elköltözni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|