Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 17:29:44 1701
Pesten melózok, de pest 25 km-eres körzetében bárhol jó, ahol vannak beton utak (Pilisen az sem jellemző...), Persze pénz függő is, ha kerekedik a dolog, akkor úgyis belevetem magam a  ház keresésbe, valami 2 generációs kéne (tesómmal együtt vesszük) nagy kertel a 7 kuttynak, meg hogy lehgyen kinti kennel a két háztartás macskának:-) Álom álom édes álom.
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-22 14:17:02 1700
És hová szeretnél költözni? Hová köt a meló?
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 13:56:31 1699

Én is könyv párti vagyok, de kivételesen ezt előbb láttam és tök véletlen mentem el megnézni de magával ragadott:-)

Csacsi ha ugyanarról a Pilisről beszélünk, akkor nem vagyunk egy véleményen...

Szerintem nagyon gáz "város", remélem 1 éven belül sikerül elköltözni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!